Co je photobox a co umí?Je to téměř bezobslužný mobilní mini ateliér, který okamžitě tiskne fotky studiové kvality. Perfektně zabaví hosty a zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Ovládání je jednoduché, ale zajišťuje ho profesionální obsluha

Photobox nabízí tisk fotek z mobilu, možnost odeslání e-mailem a širokou nabídku rekvizit a pozadí. Vybaven vlastní WiFi, umožňuje sdílení na sociální sítě. Ideální pro každou oslavu, bez starostí, s vysokou kvalitou záběrů.


Zábava pro každou příležitostPřeměňte každou svou událost v nezapomenutelný zážitek. Nabízíme široký výběr doplňků a rekvizit, které přidají zábavu a originalitu na jakékoliv oslavě. Z okázalých brýlí až po veselé kloboučky a speciální tematické předměty – máme vše, co potřebujete pro vytvoření jedinečných fotografií. Každý snímek z našeho fotokoutku slibuje rozveselit a zanechat trvalé vzpomínky. Ať už plánujete svatbu, firemní večírek, rodinné setkání nebo jakoukoliv jinou slavnost, náš fotokoutek přinese ten správný šmrnc. 


Můj příběhMnozí z nás mají na půdě rodinné album plné fotografií, které uchovávají vzpomínky a příběhy našich předků. Tyto snímky po letech přináší útěchu i nostalgie. Již jako pětiletý, když jsem dostal první fotoaparát, mě fascinovalo, jak fotografie ovlivňují lidi. Díky mamince, která mě seznámila s fotografií, se z mého koníčku stala životní profese. Fotografoval jsem od školních výletů po hasičské závody a koncerty, až po oficiální focení na festivalech a svatbách, kde provozuji i populární Photobox.

Jsem fotograf s vášní, která se stala mou profesí. Snažím se zachytit momenty, které zůstanou v paměti lidí, v atmosféře, která napomáhá vzniku nezapomenutelných záběrů.